نتایج جستجو برای عبارت :

زمان فرج همزمان با آشکار شدن آب

زمان فرج زمان آشکار شدن آب:
شیخ مفید ره با سند از امام هادی ع از پدر و جد خویش از رسول خدا ص  : در شهر قم بندگان مومن خدا که انتظار محمد(  قائم آل محمدعج) را می کشند و برای قیامت و حساب خود ، توقع شفاعتش را دارند جمع می شوند و بر آنان غم و اندوه و حزنها و حوادث ناگوار ، حادث می شود.
راوی گوید از امام هادی ع پرسیدم چه زمانی انتظار فرج می کشند؟
فرمود: چون آب بر زمین آشکار شود.
منبع "اختصاص ص۱۰۱ ازفرهنگ جامع سخنان امام هادی ع ص ۹۱."
هر چند نمی توان برای ظه
زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زمان زم

ارضاء شدن همزمان

ارضاء شدن همزمان
خیلی مواقع زوج‌ها سعی می‌کنند طوری عشق‌بازی‌شان را پیش برند که ارگاسم‌ و یا ارضاء شدن شان همزمان با هم رخ دهد. بر خلاف تصورشان، این نوع زمابندی می‌تواند به سلامت رابطه جنسی صدمه بزند و از رضایت‌بخشی آن بکاهد.
ادامه مطلب

ارضاء شدن همزمان

ارضاء شدن همزمان
خیلی مواقع زوج‌ها سعی می‌کنند طوری عشق‌بازی‌شان را پیش برند که ارگاسم‌ و یا ارضاء شدن شان همزمان با هم رخ دهد. بر خلاف تصورشان، این نوع زمابندی می‌تواند به سلامت رابطه جنسی صدمه بزند و از رضایت‌بخشی آن بکاهد.
ادامه مطلب
یکی از دلایل مهم ابتلا به برخی بیماری‌های گوارشی و ناراحتی‌های کبدی، خوردن همزمان برخی از مواد غذایی است که هیچ سازگاری با هم ندارند و مصرف همزمان آنها با هم، ضمن ایجاد فساد در معده در نهایت باعث تولید "خون ناصالح" و درگیر کردن اندام‌های رئیسه از جمله "کبد" است.
در ادامه به اهم موارد و غذاهایی که خوردن آنها با هم، مضر و باعث تهدید سلامت می‌شود، اشاره شده است:
ادامه مطلب
زمان آزمایش
امام علی
فی تَقلُّبِ الأحْوالِ عُلِمَ جواهِرُ الرِّجالِ، و الأیّامُ تُوضِحُ لکَ السَّرائرَ الکامِنَةَ؛
در دگرگونیهاى احوال و زمانه است که گوهر مردان شناخته مى‏ شود، و روزگار نیّت‏هاى پنهان را براى تو آشکار مى ‏سازد
منبع
بحار الأنوار: ج77، ص286، ح1
بازی ویچر ۳ رکورد شکست
بازی ویچر ۳ توانست رکورد تعداد بازیکنان همزمان در استیم را بشکند. با توجه به آمار ۹۵ هزار بازیکن همزمان، کاربران بیشتری در مقایسه با زمان عرضه بازی در سال ۲۰۱۵، در حال تجربه این بازی هستند که تاحالا چنین چیزی کمتر در بازی‌های تک نفره دیده شده است.
انتشار سریال ویچر یکی از دلایل اصلی افزایش بازیکنان این بازی است.
محبوبم!دور تا دور یاد تو را پاییز گرفته. بحران نبودن تو آشکار شده. کاش می‌توانستم تنهایی‌ام را بیاورم کنارِ تنهایی شما. پاییز به پهلویِ یاد شما نشسته و خیره شده به دور دست‌ها، به روزگاری کبود.من همه چیز را باور می‌کنم جز اینکه پاییز رد شود و روزگار بی‌تو بهار شود. یکی می‌گفت تو را دیده‌اند توده‌ای ابر شده‌ای و می‌خواهی بباری. یکی می‌گفت تو را دیده‌اند که ماه شده‌ای و دور از ما در آنجای آسمانی.ای بادهای شرقی بر روزهای من بوزید که پاییز ب
قدرت تو اینه ک میتونی ب صورت همزمان حال من رو خوب و بد کنی.
اینه ک میتونی منو خوشحال و ناراحت کنی.
میتونم همزمان دوستت داشته باشم و ازت متنفر باشم...
تو عجیب ترین، محبوب ترین و یکی از عزیز ترین های عالمی و حیف ک خودت نمیدونی... واقعن حیف!
- میکرودرم لک صورت
میکرودرم  برای از بین بردن لک صورت کاربرد دارد و عمدتا باعث کمرنگ تر شدن یا محو کردن لک های حاملگی می گردد مخصوصا اگر همزمان با آن از داروهای لک بر استفاده شود اما امکان از بین بردن کامل آنها با این روش وجود ندارد . تجویز همزمان داروهای مناسب لکه برداری در همراهی با میکرودرم نیز موثر می باشد. مهم ترین اثر این روش کم رنگ یا محو کردن لک های حاملگی است مخصوصا اگر همزمان با آن از داروهای لک بر استفاده شود. همچنین باعث روشن و شفافت
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
ان الأرض لا تخلو من حجة إمّا ظاهراً وأمّا مغموراً
ای شیعه ما زمین، خالى از حجّت خدا نیست، یا آشکار است و یا نهان.
منابع:کمال الدین و تمام النعمة / ج 2 / 511 / 45 باب ذکر التوقیعات الواردة عن القائم ع ..... ص : 482بحار الأنوا
زن مسن و جاافتاده ای چندین فرزند دختر و پسر داشت. به خاطر مشکلات روحی و فشار زندگی جسمش ضعیف شد و در بستر بیماری افتاد. شیوانا به همراهی  تعدادی از شاگردان خود  به عیادت زن بیمار رفت. همزمان با شیوانا تعدادی از فامیل ها و همسایه های دور و نزدیک نیز به عیادت زن بیمار آمده بودند. ابتدا یکی از فامیل های دور که از بیماری زن زیاد ناراحت نبود و کینه ای قدیمی در دل از او و فرزندانش داشت با دورویی و نفاق احوال زن را پرسید و سپس با لحنی دلسوزانه گفت:” نگر
عشق مانند چشمۀ زلالیست که مدام در حال جوشش است. از خودش می‌جوشد و بر رویِ خودش می‌ریزد. می‌دود در رگ‌هایِ زندگی و امید را بر چهره‌اش نقش می‌زند. و این مفهومِ نامعلومِ آشکار ، پُر است از نشانه‌هایِ آشکار و پنهان. نشانه‌ها خبر از وجود می‌دهند. به چشمه نگاه کن ؛ صدایش را می‌شنوی؟ این همان نشانه است... و شاید نشانۀ عشق تو صدایِ خنده‌هایت باشد و نشانۀ عشق من گُل رزِ آبیِ امروز ظهر...
  + عکاسی شده توسطِ هم‌سرم در آخرین یکشنبۀ تیر ماهِ هزار و سیص
از قضا(یی که سعی می‌کنم به آن اعتقاد نداشته باشم!) امروز دردِ دل کردن یک دوستِ نزدیک، درباره‌ی نگرانی‌هایش بابت یک انتخاب مهم و اختلاف‌نظر اطرافیانش با او و این‌که می‌گفت از نظر آن‌ها او اشتباه فکر می‌کند و‌ من در جواب گفتم از کجا معلوم که درست فکر می‌کند و اصلا از کجا معلوم که چه چیزی درست است و چه چیزی غلط، باید همزمان شود با خواندن بخشی از کتاب "جزء از کل" (که هنوز نمی‌دانم دارد چیزهای بسیاری به من می‌آموزد یا وقتم را تلف می‌کند!) که د
نه اعتنا به می و نه خمار می کردندعلی نبود، خلایق چه کار می کردند؟علی اگر که نمی بود، شاعران در شعرچه استفاده ای از ذوالفقار می کردند؟به دار باقی مولا شتافتند آنانکز عشق یار تمنای دار می کردندز هیبت سخنش، پایه های منبر نیززمان خطبه، سکوت اختیار می کردندبه دست حیدری اش بوسه زد در خیبرو اهل کوفه به این افتخار می کردندبرای علم علی تازگی ندارد، هیچهرآنچه را که بر او آشکار می کردندهمه مناظر کوفه ز خویش می رفتنداگر نگاهی از آن رخ شکار می کردندبگو
بوعلی طوسی که پیرِ عهد بود // سالِکِ وادیِ جدّ و جهد بود
آن‌چنان جا کو به ناز و عز رسید // من ندانم هیچکس هرگز رسید
گفت فردا اهل دوزخ زار زار // اهل جنت را بپرسند آشکار
کز خوشیِ جنت و ذوق وصال // حال خود گویید با ما حسبِ حال
اهل جنت جمله گویند این زمان // خوشیِ فردوس برخاست از میان
زانکه ما را در بهشت پُرکمال // روی بنمود آفتاب آن جمال
چون جمال او به ما نزدیک شد // هشت خُلد از شرم آن تاریک شد
در فروغِ آن جمالِ جان‌فشان // خُلد را نه نام باشد نه نشان
چون ب
بوعلی طوسی که پیرِ عهد بود // سالِکِ وادیِ جدّ و جهد بود
آن‌چنان جا کو به ناز و عز رسید // من ندانم هیچکس هرگز رسید
گفت فردا اهل دوزخ زار زار // اهل جنت را بپرسند آشکار
کز خوشیِ جنت و ذوق وصال // حال خود گویید با ما حسبِ حال
اهل جنت جمله گویند این زمان // خوشیِ فردوس برخاست از میان
زانکه ما را در بهشت پُرکمال // روی بنمود آفتاب آن جمال
چون جمال او به ما نزدیک شد // هشت خُلد از شرم آن تاریک شد
در فروغِ آن جمالِ جان‌فشان // خُلد را نه نام باشد نه نشان
چون ب
رییس بیمارستان امام خمینی:
در پی بارش‌ بی‌سابقه اهواز شاهد نوسان شدید برق بودیم که همزمان در یکی از بخش‌های مراقبت‌های ویژه چهار بیمار دچار مشکل شدند
علی‌رغم عملیات احیا متاسفانه این چهار تن فوت کردند. /ایسنا
سه شنبه ، ۲۶ آذر ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
«ظلمت آشکار (خاطرات افسردگی)» اثر ویلیام استایرن.
یه کتاب خیلی کوتاه در باب افسردگی. ویلیام استایرن در برهه‌ی زمانی خاصی از زندگیش با افسردگی دست و پنجه نرم کرده. توی این کتاب از شروع افسردگیش، علائمش، تجربیاتش و قدم به قدم تا خودکشی پیش رفتن و بعد از اون، درمانش، صحبت کرده. از نویسندگان و افراد موفقی گفته که در دام افسردگی حاد و خودکشی افتادن و از اینکه افسردگی بیماری جدی و حادیه که دست کم گرفته میشه ولی آدم‌های زیادی بهش دچارن..
کتاب خوبی ب
فعال سازی چند آهنگ پیشواز ایرانسل  در آموزش حالت‌های پخش آهنگ پیشواز
چگونه چند آهنگ پیشواز ایرانسل داشته باشیم؟

سرویس آهنگ پیشواز امکان پخش در حالت «چند آهنگی» را دارد. اطلاعات مربوط به این سرویس در جدول زیر آورده شده است.
ادامه مطلب
11 مورد، که خارش پوست شما می تواند در مورد سلامتی شما آشکار کند
دلایل متعددی برای خارش پوست وجود دارد که برخی از آنها مربوط به بیماری های پوستی است و برخی مربوط به بیماری های جدی تر دیگر مانند سرطان وایدز .خارش پوست، یکی از شایع ترین شکایاتی است که بیماران را مجبور می کند برای تخفیف یا درمان آن به متخصصین پوست و مو مراجعه کنند. گاه خارش چنان شدید است که فرد، قادر به خوابیدن نبوده و امکان زندگی عادی برای فرد وجود ندارد. علل احتمالی خارش مزمن بیش
دانلود فیلم شکستن همزمان بیست استخوان
ابزار وبلاگ  » عکس » فیلم ایرانی » دانلود فیلم ایرانی 
اینفوگرافی فیلم ایرانی

اسم فیلم: Rona, Azim’s Mother (شکستن همزمان بیست استخوان)
کارگردان: جمشید محمودی
تهیه‌کننده: نوید محمودی
نویسنده: جمشید محمودی
موسیقی: سهند مهدیزاده
فیلم‌بردار: کوهیار کلاری
تدوین: جمشید محمودی
توزیع‌کننده: خانه فیلم (ایران)
تاریخ‌های انتشار: 22 شهریور 1398
مدت زمان: 90 دقیقه
کشور: ایران و افغانستان
زبان: فارسی
فروش گیشه: 232?472?000
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
نور گوشیم و کم کرده بودم تا خاموش نشه و صرفه‌جویی در مصرف باطری حساب بشه. همزمان یه پیام از سیدعاصف عبدالزهرا اومد. داشتم پیام رو باز می‌کردم اما از شانس بد من گوشیم خاموش شد. بی سیم هم که همرام نداشتم. از طرفی هم اگر بیسیم داشتم، بین مردم نمی‌شد جلب توجه کرد وَ نباید گاف می‌دادم. خیلی ذهنم مشغول شد. چون همزمان درگیر یه پرونده‌ای هم بودیم که باخودم گفتم شاید برای اون باشه.
ادامه مطلب
سلام به همه
در نسخه های 19 ، آخرین نسخه قابل دانلود برای عموم نسخه 19.3 هست و پچ های بعدی مانند 19.4 یا 19.5 و در زمان انتشار این مقاله 19.6 بصورت پچ در اختیار قرار دارند که باید از سایت support.oracle.com تهیه نمود.  به این پچها Release Update یا به اختصار RU می گویند.
امکانی وجود دارد که می توان بجای اینکه دیتابیس را ابتدا نصب و سپس پچ RU را روی آن اعمال کرد، همزمان با نصب اینکار را انجام داد و در زمان نصب صرفه جویی نمود  و همچنین از خطاهایی و مشکلاتی که ممکن است در زمان
{مهدویت در قرآن - شماره 8}
(جزء هشتم)
«هَلْ یَنْظُرُونَ إِلَّا أَنْ تَأْتِیَهُمُ الْمَلَائِکَةُ أَوْ یَأْتِیَ رَبُّکَ أَوْ یَأْتِیَ بَعْضُ آیَاتِ رَبِّکَ  یَوْمَ یَأْتِی بَعْضُ آیَاتِ رَبِّکَ لَا یَنْفَعُ نَفْسًا إِیمَانُهَا لَمْ تَکُنْ آمَنَتْ مِنْ قَبْلُ أَوْ کَسَبَتْ فِی إِیمَانِهَا خَیْرًا  قُلِ انْتَظِرُوا إِنَّا مُنْتَظِرُونَ»*۱
امام صادق(ع) در این باره می فرمایند:
«مراد از آیات، ائمه و منظور از آیتی که مورد انتظار است، حضرت قا
همیشه وقتی به کسی در مورد غیبت کردن تذکر می‌ دهیم یا خدایی نکرده خودمان مرتکبِ غیبت می‌شویم، توجیه مان این است که: دروغ که نگفتم!در واقع این همان تفاوت غیبت و تهمت است.
اگر کسی چیزی را که در برادر دینی اش پنهان است به دیگران بگوید، چیزی که اگر بشنود، خوشش نیاید، غیبت کرده است.اما تهمت یعنی چیزی بگویی که نه آشکار و نه پنهان، بلکه دروغ است. امام صادق فرمودند: «غیبت آن است که درباره برادرت چیزی را بگویی که خدا بر او پوشانده است و اما چیزی را که در
تاثیر نور خورشید روی پرندگان
 بسیاری از پرنده داران هر کاری را برای شاداب و سالم نگه داشتن پرهای پرنده در اسارت می‌کنند. ما برایشان اسباب‌بازی می‌خریم، انواع غذا را برای کامل کردن رژیم غذای‌شان 
با هم میکس می‌کنیم، ساعت‌ها به فکر کردن برای پیدا کردن راهی برای ورزش‌شان صرف می‌کنیم و ما هر کاری را برای امنیت آنان می‌کنیم همزمان مطمئنم می‌شویم که از نظر
 فیزیکی و روحی شاد باشند. در کل بیشتر پرنده داران شبیه به والدین هستند – کاملا اشتی
همزمان با ماه مبارک رمضان؛

مسابقه بزرگ پیامکی «#کلام_وحی» برگزار می‌شود

مسابقه « کلام وحی » مربوط به آیات نماز در قرآن می شود که با هدف شناخت آیات نماز و تدبر و تأمل در آیات قرآن در قالب فایل های چند رسانه‌ای از مجموعه تفسیر قطره‌ای #حجت‌_الاسلام_قرائتی در ماه مبارک 'رمضان طراحی و برگزار می شود.

شرکت در این مسابقه برای عموم علاقمندان به فرهنگ نماز بلامانع است و شرکت کنندگان جهت دریافت سوالات می توانند هر روز به سایت NAMAZ.IR مراجعه و پاسخ
#حدیث_مهدوی
کلام امام زمان(عج)
ان الأرض لا تخلو من حجة إمّا ظاهراً وأمّا مغموراً
ای شیعه ما 
زمین، خالى از حجّت خدا نیست، یا آشکار است و یا نهان.
منابع:کمال الدین و تمام النعمة / ج 2 / 511 / 45 باب ذکر التوقیعات الواردة عن القائم ع ..... ص : 482بحار الأنوار (ط - بیروت) / ج 53 / 191 / باب 31 ما خرج من توقیعاته ع ..... ص : 150
اینفوگرافی فیلم ایرانی

تاریخ‌های انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
مدت زمان: ۹۰ دقیقه
فروش گیشه: ۲۳
اینفوگرافی فیلم ایرانی

تاریخ‌های انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
مدت زمان: ۹۰ دقیقه
فروش گیشه: ۲۳
 با سلام همزمان با عید بیعت در سراسر کشور پایگاه خبری منجی با محوریت تولید محتوا ی مهدوی و تقویت گفتمان مهدویت آغاز به کار می نماید.
به عنوان اولین مطلب لیست برنامه های عید بیعت در سراسر کشور مخابره می گردد. التماس دعا
ادامه مطلب
11 مورد، که خارش پوست شما می تواند در مورد سلامتی شما آشکار کند
دلایل متعددی برای خارش پوست وجود دارد که برخی از آنها مربوط به بیماری های پوستی است و برخی مربوط به بیماری های جدی تر دیگر مانند سرطان وایدز .خارش پوست، یکی از شایع ترین شکایاتی است که بیماران را مجبور می کند برای تخفیف یا درمان آن به متخصصین پوست و مو مراجعه کنند. گاه خارش چنان شدید است که فرد، قادر به خوابیدن نبوده و امکان زندگی عادی برای فرد وجود ندارد. علل احتمالی خارش مزمن بیش
شبیه خوانی حتما رفتین...
یه گروه بازی میکنن و سایرین میشینن به تماشا تا اینجور تکه ای مهم از تاریخ رو یادآوری کرده باشن.
میشه اما یه جاهایی رو همه همزمان اجرا کنیم و همه همزمان از تماشای اون لذت ببریم.
کاش تبدیل بشه به یه فرهنگ مخصوصا تو روستاهامون.
وقتی طبیب برای حضرت امیر نسخه شیر پیچید و مردم مطلع شدند هر کسی از گوشه ای با کاسه ای شیر در دست امدند پشت در خانه امیر
حتی داره پیرزنی فقیر هم شیر اورده بود
امام حسن فرمود مادر تو بچه یتیم داری و این
لیست بهترین کتاب های صوتی عبارتند از:
کتاب صوتی کالیگولا
کتاب صوتی چنین گفت زرتشت

هر زمان یا مکان می توانید به جای تمرکز کامل برای مطالعه کتاب های نوشتاری، به کتاب های گویا گوش دهید و همزمان با انجام کارهایتان دانش و اطلاعات خود را ارتقا دهید. کتاب صوتی زمان های مرده شما مثل مسیرهای رفت و آمد یا صف انتظار را زنده می کند.
تقوای ظاهر و باطن
 اگر کسی شعارهای الهی یعنی نشانه های دین را احترام بگذارد و بزرگ بشمارد ، این نشان می دهد که تقوای قلب و پاکی باطن دارد . یعنی هر کس خداترس است و در باطنش از خدا حساب می برد ، به نشانه های دینی احترام می گذارد و اینها را آشکار می کند .  درست خلاف حرف است که بعضی ها می گویند : باطن تو پاک باشد ظاهر را برای چه می خواهی .
می گویند مگر دین داری این است که موقع عزا پرچم سیاه بزنی یا ریش بگذاری یا حجاب داشته باشی یا اسم ائمه را روی بچه ات
بسیاری از کاربران سیستم های کامپیوتری ترجیح می دهند به جای یک نمایشگر از دو مانیتور همزمان استفاده کنند. با این کار فضای بیشتری برای باز کردن همزمان پنجره ها در اختیارشان قرار می کیرد. برای استفاده از دو مانیتور همزمان باید نمایشگر دوم را به پورت HDMI ، DVI و یا VGA سیستم متصل کنید. سپس تنظیمات مربوط به آن را در ویندوز اصلاح کنید. اگر از ویندوز 7 استفاده می کنید کلید های ویندوز و P را بزنید و گزینه Extend را انتخاب کنید تا صفحه دسکتاپ شما گسترش یابد. پی
... یکیشون عید نوروز و
یکیشون عید فطر ... پدرِ مادرم که جانِ ما نوه ها بود و با رفتنش غم بزرگی
رو برامون گذاشت ... بعد از یکسال و پنج ماه ، خوابش رو دیدم .... همزمان
با اذان صبح ... همین که خواست باهام حرف بزنه ... مامان بیدارم کرد برای
نماز صبح .... با گریه از خواب بیدار شدم ... هنوزم که مینویسم اشکم روان
است .... دلم برایش تنگ است ... کاش بود ولی نیست ...
پست پایین که
نوشتم ... پارسال شب قبل از فوتش ، هممون خونه موسیو و مادام داکتر بودیم
... دیشب عکسامون رو نگاه
آپشن های غیر فعال در 206 و قابل فعال شدن با دیاگ :1⃣آلارم سرعت، با قابلیت انتخاب سرعت مورد نظر به منظور هشدار2⃣روشن شدن خودکار فلاشر(جفت راهنما در اصطلاح) در زمان ترمز شدید3⃣روشن شدن نور بالا و نور پایین به صورت همزمان، در زمان استفاده از نوربالا دائم4⃣قفل شدن خودکار درب ها با افزایش سرعت به 10 کیلومتر در ساعت5⃣قفل شدن خودکار قفل درب ها در صورتی که بعد از باز کردن قفل مرکزی، به مدت 30 ثانیه هیچ یک از درب های خودرو باز نگردد.6⃣روشن شدن خودکار برف
 این مسئله ممکن است حتی اگر هیچ پاسخ تحریکی به نویز برست وجود نداشته باشد، رخ دهد زیرا پوشش رو به جلوی پاسخ به تون BF حتی زمانیکه فرکانس های پوشاننده خارج از منطقه ی پاسخ تحریکی نورون باشد، دیده می شود.پردازش های گروهبندی و جداسازی اصوات همزمان: دو نشانه ی مهم که توسط دستگاه شنوایی برای گروهبندی اجزاء صوتی بکار می روند عبارتند از سمعک فوناک شروع همزمان و هارمونیک بودن. برعکس جداسازی ادراکی اجزاء صوت توسط ناهمزمانی شروع محرک (SOA) و غیر هارمون
کارتخوان سیار ( بیسیم ) پکس S90 یکی از محبوبترین کارتخوان های سیار موجود در بازار ایران است که در بسیاری از شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. مهمترین قابلیت این کارتخوان سیار مقاوم بودن آن در برابر ضربه و کارکرد بالای آن است.
این کارت خوان با قابلیت اتصال همزمان به پنج حساب تمام انتظارات را برآورده کرده و جای پای خود را در بازار ممحکم نمود.

تا پشت سیستم نشستم و دستم به صفحه کلید خورد، گلویی صاف کردم، بلند و کشیده گفتم آآآآآآآآآآآآه. همزمان با آه من، جوشکار ساختمان روبرو نقطه جوشی را هدف قرار داد و صدای ترسناک جوش زدن بلند شد. آنقدر ناگهانی و همزمان که لحظه ای فکر کردم آه کشیده من استارتر دستگاه جوش بوده است. 
چپنین اژدرهایی هستیم
شاید واسه همینه که هیچ دختری سمتم نمیاد.
بیا. اژدرهای مهربونی هستم.
راستی برای شما همچین مسئله ای پیش نیومده؟
اگه اومده چرا می ترسی عزیزم؟
گوش ها چه چیزی از سلامتی آشکار می کنند
از شکل گوش ها می توان به وجود بیماری های قلبی در فرد پی برد. اگر لاله گوش شما زاویه دار و مورب باشد به احتمال زیاد به بیماری عروق کرونری مبتلا هستید یا خواهید شد. وقتی در مورد گوش هایمان فکر می کنیم، معمولا بر روی توانایی آن ها برای شنیدن تمرکز می کنیم. اما صرف نظر از کارکرد اصلی، ظاهر آن ها می تواند چیزهای خاصی را در مورد سلامتی آشکار کند.
کیفیت شنوایی، ظاهر گوش ها، تولید موم و تنظیم تعادل، بینش مهمی را در
آشکار سازی زمان حقیقی کمپلکس QRSTowards real time QRS detection: A fast method using minimal pre-processingسال انتشار :2006ترجمه و شبیه سازی کامل این مقاله موجود می باشد .زمینه مرتبط: پردازش سیگنال حیاتی _پردازش سیگنال ECG
فایل اصل مقاله در کانال تلگرامی
@arshaddars
آیه ۳۱ سورۀ نور
وَ قُل لِّلْمُؤْمِنَاتِ یغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِ‌هِنَّ وَ یحْفَظْنَ فُرُ‌وجَهُنَّ وَ لَایبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلَّا مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَ لْیضْرِبْنَ بِخُمُرِ‌هِنَّ عَلَیٰ جُیوبِهِنَّ وَ لَایبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلَّا لِبُعُولَتِهِنَّ أَوْ آبَائِهِنَّ... وَ لَایضْرِ‌بْنَ بِأَرْ‌جُلِهِنَّ لِیعْلَمَ مَا یخْفِینَ مِن زِینَتِهِنَّ وَ تُوبُوا إِلَی اللهِ جَمِیعًا أَیهَ الْمُؤْمِنُونَ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ
#حدیث_مهدوی 
کلام امام زمان(عج)
إذا أذن الله لنا فی القول ظهر الحق واضمحل الباطل وانحسر عنکم إلی الله ارغبُ فی الکافیة وجمیل الصُنعِ والولایة
ای شیعه ما هر گاه خداوند به ما اجازه دهد که سخن بگوییم، آن وقت حق آشکار و باطل از میان می‌رود، و حق بر شما معلوم گردد. امیدوارم خداوند ما را مشمول لطف و عنایت و ولایت خویش قرار دهد.
منابع:الغیبة (للطوسی)/ کتاب الغیبة للحجة / النص / 289 / 4 - فصل بعض معجزات الإمام المهدی ع و ما ظهر من جهته ع من التوقیعات على یدی
  این را بدانید که تنها راه موفقیت در کار ptc با ریفرالگیری و استراتژی درست است اکثر مردم این کار سودآور را در چند روز اول رها میکنند فقط به خاطر اینکه که در شروع، درآمدشان کم است و خسته میشوند...
در صورتیکه افراد صبور ،متعهد و منظم هستند که در این کسب و کار موفق خواهند شد.
@money_ptc07 
چگونه درآمد خود را در آنها افزایش دهید؟
شما نمی توانید با صرف زمان بیشتری درآمد خود را افزایش دهید، زیرا تبلیغات محدود هستند... اما می توانید با استفاده از نکات زیر که
اندراین شادی شیعه کاش مهدی سررسد/آن زمان مژده های ناب پیغمبررسد/کربلاو فاطمیه آرزویش کرده اند/موسم مرهم گذاری بردل حیدررسد/نیمه شعبان رسیده شدامیدمافزون/وقت نابودی برای دشمن کافر رسد/یاورانی پاک ومخلص دررکابش جان نثار/دردفاع از ولایت معنی کوثررسد/عید عظمایی برای مصطفی واهل بیت/بهرنورانی دلها زمزم رهبررسد/طلعت رخسارمهدی باظهورش آشکار/کن دعااز بهرمولاناگهان سروررسد/
یادمه قبلا وقتی افزایش قیمت نان صورت می پذیرفت لااقل تا چند ماه نان ها با کیفیت تر و بزرگتر می شد و با گذشت زمان آب می رفتند. جالبه جدیدا برعکس شده. هم قیمت نان بالا می رود و هم اندازه و کیفیت نان کاهش می یابد. نمی دانم این همه خوشی هم زمان را چطور با هم داشته باشیم و از سرخوشی نمی ریم.
قیمت بنزین هم که اضافه شد. واقعا این ملت چطور باید این همه هزینه را تحمل کنند؟ چطور این همه هزینه ها را بالا برده اند ولی درآمدها نه تنها زیاد نشده است بلکه کاهش هم
بزرگ شدن را اگر در عالم نسبیت بخواهیم تعریف کنیم
بسته به فرد، زمان و مکان معنای متفاوتی خواهد گرفت...
در این روزهای من احتمالا معنی اش می‌شود که بفهمم برای خانه تکانی نبااااااااااید همه خانه همزمان تکانده شود...
می‌شود ذره ذره حانه تکانی کرد و در بخش‌های دیگر آب از آب تکان نخورد... 
میشود اگر لابتدیل لخلق الله را به حکم یغیروا ما بانفسهم دگروکون شود...
لکن شما برای رویداد جمله قبل دعا بفرمایید
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم...
خرداد ماه جان چه عجب!!! بالاخره تموم شدی.. مرسی.. اه...

تیرماه جان!!! آمدی که داغ دل تازه کنی به هزار و یک داغ آشکار و نهان... مادر داشتی آرزو می کردم به سوگت بنشیند که سوگ نشین توایم...
تیر ماه بی سرانجامی توی سیگار بهمنت باشد.... (با اندکی تحریف)
مزایای استفاده از قطعات پیش ساخته بتنی از سال هاست بر همه سازندگان و پیمانکاران آشکار شده است. این قطعات بتنی پیش ساخته با کمتر کردن زمان ساخت در ساختمان سازی جایگاه ویژه ای کسب کرده است. شاید در وحله اول استفاده از این قطعات پیش ساخته هزینه بر به نظر بیاید اما با کاهش زمان بهره برداری از پروژه و کیفیت بالایی پروژه استفاده از این قطعات بتنی را کاملا توجیه میکند .

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
کتاب ینابیع المودة
القندورنی الحنفی،الحافظ سلیمان بن ابراهیم
پیامبر فرمودند
(یا علی...
تو از منی و من از تو،گوشت تو از گوشت من و خون تو از خون من و روح تو از روح من و نهان تو از نهان من و آشکار تو از آشکار من است،
آنکس که از تو اطاعت نماید سعادتمند و آنکه بر تو عصیان کند شقی خواهد بود
سود می برد کسی که از تو پیروی کندو زیان می بیند کسی که از تو بر گردد
کسی که در خدمت تو باشد نجات یابد و کسی ک
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم
شب راه اندازی مجدد
سلام
۷ سال گذشته است 
واقعا باورم نمی شود .
در این زمان که عده ای از اهل زمین خوابیده اند فکرم بر این گذشت که دگر بار نه به عنوان ادامه کار بلکه شروعی جدید بنویسم تا شاید روزی بنگرم بر این نوشته ها خشنود شوم از گذشته.
گذشته قطعه ای از حال و است و پیوسته ای به آینده. شاید همین است که راز وجود زمان را برای اهل فکر آشکار سازد و بتواند شعله ای کوچک اندر ای
صدور کارت کار با عنوان خوداظهاری همزمان با اجرای طرح آمایش ۱۴
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی: همزمان با اجرای طرح آمایش ۱۴و طرح غربال‌گری سلامت و بهداشت مهاجرین برای اولین بار صدور کارت کار با عنوان خوداظهاری در حال رخ دادن است.
به گزارش رنا از روزنامه”صبح امروز” سید علی قاسمی در نشست خبری با موضوع خدمات و اقدامات اجرایی در حوزه اتباع گفت: با شروع طرح آمایش ۱۴ چند اتفاق دیگر با این طرح در حوزه سلامت و اشتغال اتباع همراه می
F – Face (صورت): اگر دچار سکته مغزی شده اید ، صورت شما ممکن است از یک طرف افتادگی یا بی حسی داشته باشد. یک آزمایش خوب: سعی کنید لبخند بزنید و در آینه بررسی کنید تا ببینید که آیا یک طرف صورت از کار افتاده است یا خیر.

A – Arm (بازو): اغلب ، یک بازو ضعیف یا افتاده خواهد بود. سعی کنید هر دو بازو را به طور همزمان بلند کنید و ببینید که آیا یکی از آنها به سمت پایین حرکت می کند یا خیر.

S – Speech (گفتار): ممکن است صدا گرفته و نامفهوم به نظر برسد ، و دیگران نتوانند حر
اکثر مردم در این برهه از زندگی امکان دارد .
به علتهای متفاوت تحت جراحی و بیهوشی قرار بگیرند .
که علاوه بر بیماری استرس زا هم می باشد. 
دکتر بیهوشیاطلاع داشتن از اینکه در طی بیهوشی .
و همینطور جراحی چه کارهایی برای شخص صورت می‌گیرد .
و انتظار چه مشکلاتی پس از آن را داشته باشد.
شاید مقداری از استرس آنها را کاهش دهد.
در اکثر موارد مردم بر این عقیده هستند .
عوارض بیهوشیبسیاری از عوارض ناخواسته پس از جراحی شدن .
در ارتباط با بیهوشی و داروهای آن می باش
اکثر مردم در این برهه از زندگی امکان دارد .
به علتهای متفاوت تحت جراحی و بیهوشی قرار بگیرند .
که علاوه بر بیماری استرس زا هم می باشد. 
دکتر بیهوشیاطلاع داشتن از اینکه در طی بیهوشی .
و همینطور جراحی چه کارهایی برای شخص صورت می‌گیرد .
و انتظار چه مشکلاتی پس از آن را داشته باشد.
شاید مقداری از استرس آنها را کاهش دهد.
در اکثر موارد مردم بر این عقیده هستند .
عوارض بیهوشیبسیاری از عوارض ناخواسته پس از جراحی شدن .
در ارتباط با بیهوشی و داروهای آن می باش
#حدیث_مهدوی
کلام امام زمان(عج)
کلما غاب علَم بَدا علَم وإذا أفل نجم طلع نجم
ای شیعه ما 
هرگاه عَلَم و نشانه‌اى پنهان شود، عَلَم دیگرى آشکار گردد، و هر زمان که ستاره‌اى افول کند، ستاره‌اى دیگر طلوع نماید.
منابع:کمال الدین و تمام النعمة / ج 2 / 487 / 45 باب ذکر التوقیعات الواردة عن القائم ع ..... ص : 482الغیبة (للطوسی)/ کتاب الغیبة للحجة / النص / 286 / 4 - فصل بعض معجزات الإمام المهدی ع و ما ظهر من جهته ع من التوقیعات على یدی سفرائهالإحتجاج على أهل اللجاج (للط
آفرین سوی بسیجی جلوه گاه افتخار/شدتجلی پرستش از برای کردگار/درحریم حضرت حق اسوه والگوشده/رادمردبابصیرت ازبرای روزگار/نیت واشک بسیجی باعث صبروظفر/لطفهای حق برایش دائما شد آشکار/ازولای آل احمد بابصیرت گشته است/لشکراسلام وقرآن آن عزیز تک سوار/میدهدهردم شکستی بهر دشمن ازغرور/میرودراه امام وهر شهیدی آن نگار/دررکاب رهبر خود دائما آماده باش/بعد سختی زمستان شدتجلی بهار/فتنه وهر انحرافی رابکوبد این بسیج/ازبرای کشورما افتخار ویادگار/لشکر آخر زم
بسم الله الرحمن الرحیم
آخرالزمان چیست؟
آخرالزمان مبحثی است که در تمام تفکرات و ادیان وجود دارد و به برهه خاصی از تاریخ که شامل انتهای آن میشود نسبت داده می‌شود.
معمولا آخرالزمان با مبحث منجی به طور همزمان بررسی می گردد.
آخرالزمان از سه جهت مورد بررسی قرار میگیرد:
1) زمان:
آخرالزمان همانطور که از نامش پیداست، مربوط به زمانی است که جهان به سمت نابودی و پایان تاریخ نزدیک می‌شود. این مبحث در ادیان ابراهیمی و برخی از مکاتب بشری مورد توجه بوده اس
برترین مخلوق ایزدمصطفی در عالم است/افتخارآفرینش آن نبی خاتم است/شدمحمدجلوه گاه رحمت و بربندگی/حضرتش پیغمبرمابا ولایت همدم است/درسپهرکل خلقت اشرف مخلوق رب/چشمها ازعشق وصلش اشتیاق زمزم است/اهل بیت مصطفی را لطفهای ایزدی/بهرایمان مسلمان ایتی بس محکم است/شیعه بادلدادگی ها عاشق آل نبی/روزمیلادپیمبر انتهای هرغم است/همزمان بامصطفی هم صادق آل نبی/این دومیلادمبارک قلب مارا مرهم است/حضرت صاحب زمان را هست تبریک وشعف/درظهور مهدویت دست مولاپرچم است/
بدن ما همانند یک ماشین است که در شرایط مطلوب، هفت چاکرای اصلی و نادی‌های مربوط شان به درستی فعالیت می‌کنند. علاوه بر هفت چاکرای اصلی، چاکراهای فرعی دیگری هستند که بر اساس دستورات گرفته شده از هفت چاکرای اصلی، فعالیت می‌کنند.
☯️ انسان در هنگام تولد یعنی زمان نوزادی چاکراهای تاج و نافش بسیار فعال هستند و به صورت منابع جذب اطلاعات عمل می‌کنند. در طول این دوره ( کودکی ) طفل به طبیعت نزدیکتر است و از دنیایی که ما می شناسیم دور است.
همراه با بزرگ
اول از همه این پست رو جدی نگیرید! چون صرفا برداشت‌های اولیه من از اخباره....و چون ما هیچ وقت اشراف کامل به کنه موضوعات نداریم پس نمیشه با قطعیت در موردش صحبت کرد. اما:
1. کووید 19 یا همون بیسکوئیت با همه ویروس‌ها متفاوته
2. این ویروس تابع مصوبات... است. 
3. یه بطری آب خانواده بخوری و بهش بگی از 30 فروردین گورتو خفه کن، دمشو میذاره رو کولش و گم میشه!
4.  بیسکوئیت هوشمند فرق دانشجوی کارشناسی و دانشجوی تحصیلات تکمیلی رو متوجه میشه! 
5. بیسکوئیت هوشمند تا س
 با سلام همزمان با عید بیعت در سراسر کشور پایگاه خبری منجی با محوریت تولید محتوا ی مهدوی و تقویت گفتمان مهدویت آغاز به کار می نماید.
به عنوان اولین مطلب لیست برنامه های عید بیعت در سراسر کشور مخابره می گردد. التماس دعا
ادامه مطلب
مدتها بود که والس خداحافظی من را به خود می خواند. دبشی اجابتش کردم.
عالیست
 میلان کوندرا قصه پرداز بی نظیری است. البته به پای عشق اولم آقای رومن گاری نمی رسد
اما چیز ارزشمندی که دارد ایمان یک مومن با هوش متوسط و ذکاوت یک مدیر گادفادر است
اینجا بود گه آهی از لذت برآوردم..میلان کوچولوی من را چیزی به تب و تاب واداشته بود و نویسنده اش کرده بود که از زمان نوشتن شوخی با او مانده بود...شور وشوق یک انقلابی سرخورده که دارد در سالهای زندگی کردنش بر اثر  تج
به نام خدای مهدی (عج)

امام زمان عج: فرمان ما به یکباره وناگهانی فرا می رسد ودر آن زمان توبه وبازگشت برای کسی سودی ندارد وپشیمانی از گناه کسی را از کیفر ما نجات نمی بخشد.منبع:بحارالانوار ج ۵۲، ص ۱۷۶قرآن کریم: آیا انتظار دارند ناگهان ساعت قیامت فرا رسد! هر آیینه علائم قیامت بسیاری آشکار شده و چون قیامت بیاید (در آن حال)تذکر و پند گرفتنشان چه فایده ای آید؟منبع:سوره محمد(ص)  آیه18،بازنشر:http://www.afsaran.ir/link/1073443http://mehrdadz.blog.ir/post/129http://hadinet.ir/view/post:8317331http://w
آنان که خدا و رسول را آزار و اذیّت می‌کنند خدا آنها را در دنیا و آخرت لعن کرده و بر آنان عذابی با ذلّت و خواری مهیّا ساخته است.و آنان که مردان و زنان با ایمان بی‌تقصیر و گناه را بیازارند دانسته بار تهمت و گناه آشکار بزرگی را برداشته‌اند.( آیات ۵۷ و ۵۸ سوره مبارکه احزاب)مسوولی که با بی تدبیری ظهور جانشین رسول را به تاخیر می اندازد و با بی عرضگی و کوتاهی عمدی یا سهوی باعث آزار میلیونها مومن و مسلمان می شود و چه فراوان مرد خانه را شرمنده زن و بچه خ
CHP و  CCHP چیست؟
تولید همزمان برق و حرارت یا CHP به معنی تولید همزمان چند نوع انرژی قابل استفاده دی بک سیستم واحد و یکپارچه که معمولا انرژی مکانیکی و گرمایی است.
در تکنولوزژی CHP به صورت همزمان هم انرژی الکتریکی و هم حرارت قابل استفاده می باشد در صورتی که در روشهای دیگر 60% انرژی تولید شده به شکل بخار در برج های خنک کننده هدر میرود در صورتی که در سیستم های تولید همزمان برق و حرارت پروشه تولید انرژی جذب و مورد استفاده قرار می گیرد و باعث افزایش بازدهی
باسلام
جلسه ۹۳
لینک دانلود فایل صوتی جلسه ۹۳، سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷ (23.2 MB صوت با کیفیت wma -صندوق بیان)
17 ربیع الثانی 1440
لینک کمکی جلسه ۹۳ (30.97 MB صوت با کیفیت mp3 -سرور ابری پرشین گیگ)
موضوع جلسه:
-  ایام الله (جلسه دوم)
اولیای خدا در نزول عذابهای بزرگ و نزول نعمتهای بزرگ دست قدرت خدا را برای مردم آشکار میکنند تا آن ایام با بروز قدرت خدا نصب یوم الله در تاریخ میشوند 
پس هم در نزول عذاب های بزرگ سیطره قدرت الهی در جانب غضب عنوان یوم الله یافته، و هم در
گمراهی، زمانه‌ی اباعبدالله الحسین (ع) را فراگرفته بود. وقتی که ما سالروز کربلا را فرصتی مغتنم می‌شماریم و گردهم می‌آییمو آن حادثه را در گوش و قلب و وجود خود تکرار می‌کنیم با آن قهرمانی‌های جاویدان پیوند می‌یابیم. قهرمانی‌هایی که ریشه‌ی ستم و ستمگران را برکند و نقاب و پرده از چهره‌ی عصیانگران و منافقان برافکند.این حادثه جاویدان که مشعل فروزنده‌ی نسل‌هاست، تنها برای روزگار امام حسین (ع) نیست. ابعاد این حادثه از یک رنجش عاطفی و تراژدی ب
#حدیث_مهدوی 
امام حسن مجتبی (ع)
خداوند در آخرالزمان مردی را برمی انگیزد... و او را به وسیله فرشتگان خود پشتیبانی می کند و یارانش را حفظ می کند... و او را بر تمامی ساکنان زمین چیره می سازد... او زمین را از عدالت و روشنایی و دلیل آشکار پر می سازد... خوشا حال آن که روزگار او را ببیند و سخن او را بشنود.
احتجاج/ ج2/ ص12
«٥»إِنَّ‌ اللّهَ‌ لا یَخْفى‌ عَلَیْهِ‌ شَیْ‌ءٌ فِی الْأَرْضِ‌ وَ لا فِی السَّماءِ همانا هیچ‌چیز ،(نه)در زمین و نه در آسمان،بر خداوند پوشیده نمى‌ماند. نکته‌ها: در چند آیه‌ى قبل،سخن از قیّوم بودن خداوند بود.در این آیه،آشکار بودن همه چیز براى او مطرح شده که جلوه‌اى از قیّومیّت اوست.
ادامه مطلب
اکثر انسان ها حتی جسارت دور ریختن لباس هایی که مدتهاست بدون استفاده در کمد هایشان آویخته شده را ندارند بعد از آنها توقع داریم که باور های غلطی را که قرن هاست در ذهن هایشان زنجیر شده است به راحتی کنار بگذارند و دور بریزند...!!!
"جهل نرم ترین بالشی است که بشر میتواند سر خود را بگذارد و آرام بخوابد"
فراموشی درد عجیبیست. هستی ولی نمی دانی کجایی تو خودت هست ونیستی، بود ونبودی مگر میشه همزمان بود ونبود! لابد میشه دیگه.تو خودت را به هستی سپردی.دنیا مال تو شده و غرق در هستی شده ای به طوری که نمی دانی چکار میکنی ولی من تو را باور دارم وبه اصالت کارهایت ایمان دارم درست است که زمان ومکان رانمی شناسی ولی معنویت وخلوص تو در همین است من از دنیایت میترسم ولی آن را دوست دارم من شجاعت تو را تحسین میکنم که در دنیایی که کسی نیست به تنهایی هستی.
توری شید سایه انداز و مه‌پاش (فوگر) از جمله تجهیزات خنک نگه داشتن دمای محیط گلخانه‌ها می‌باشند که ترکیب این دو باعث کارایی و خنک‌سازی بهتر در محیط گلخانه خواهد شد. عکس‎های زیر که از گلخانه‌های روستای گلزار حومه تهران گرفته شده، از جمله نمونه گلخانه‌هایی است که از شبکه توری سایبان و مه‌پاش بصورت همزمان برای کاهش دمای گلخانه‌ها استفاده شده است.
هرگاه که پدال گاز را فشار می دهید، سرعت موتور کم می شود.
⬅️برای زیاد کردن سرعت باید خیلی کم پدال گاز را فشرد. قدرت کلی خودرو کم شده است.
این مشکل به مرور زمان بدتر میشود. مشکلات احتمالی عبارتند از:
✅فیلتر هوا ممکن است کثیف شده باشد.
✅فیلتر بنزین ممکن است که با گل گرفته باشد.
✅پمپ بنزین ممکن است که فرسوده باشد.

✅زمان بندی احتراق ممکن است اشتباه باشد.
✅آب ممکن است در بنزین مخلوط شده باشد.
✅مبدل کاتالیتیک ممکن است وصل شده باشد 
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
توضیحات گردنبند طبی اسفنجی ساده طب و صنعت
گردنبند اسفنجی ساده طب و صنعت، کمک می کند تا در طول روز با وجود انجام کارهای روزمره مهره های گردن در وضعیت صحیح قرار گیرند تا در صورت وجود صدمه یا آسیب بهبود یابند.در هنگام استفاده از این گردنبند شاید در اوایل کار احساس راحتی نداشته باشید اما با مرور زمان تاثیر مثبت آن آشکار خواهد شد.
ذهن آدمیزاد اصولا قادر به هضم کردن پارادوکس ها نیست. یعنی نمیتونه به طور همزمان دوتا چیز متناقض رو قبول کنه، مگر اینکه اصلا متوجه این تضاد نشده باشه به هر دلیلی. برای همینه که آدم  هایی که عادت به بت سازی دارند به طور ضمنی ویژگی دیگه ای  هم در خودشون پرورش میدن. بت ساز ها به تحریف گرانِ واقعیتِ قهاری تبدیل میشن. چون اصولا هیچ کسی بری از خطا و اشتباه نیست. و وقتی بت شخصی خطا میکنه، قبول همزمان اون اشتباه و این تصور که اون بت عاری از خطاست ممکن نی
مردم جنوب : رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در جمع مسئولین شهرستان ، گفت: پس از مرحله اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بسیج ملی کنترل فشارخون بالا ، فاز اجرایی آن از هیجدهم خرداد ماه همزمان با سراسر کشور در شهرستان دشتستان آغاز شده است.   
ادامه مطلب
به طرز عجیب غریبی عوض شدم
واقعا
همه میگن انقدر ساکت شدم که منو دیگه نمیشناسن
تلاش میکنید که به هدفتون برسید؟
تو کدوم مرحله هستید؟
......
استاد دوره کارشناسیم بهم پیام داده و میگه یادمه چقدر فعال و با انگیزه بودی چی میکنی؟ منم گفتم درس میخونم و اینا
همزمان چیپس میخوردم
یادم افتاد بیست ساله ک بودم چقدر جوون. با انگیزه و کم عقل بودم...
چجوریه ک زمان انقدر روی ذهن آدم تاثیر میزاره؟ غیر از اینکه هر ساعتش و هر لحظه اش داره بهمون درس و تجربه میده؟

آیا می توان از این روش درمانی همزمان با سایر روش ها مانند تزریق ژل و بوتاکس در یک جلسه استفاده کرد؟
با توجه به اینکه میکرودرم ابریژن برای درمان لایه های سطحی پوست یا اپیدرم انجام می گیرد و تزریق ژل و بوتاکس مربوط به لایه میانی یا درم است، انجام این روش ها به صورت همزمان هیچ گونه منعی ندارد. ضمن اینکه تاثیرات مثبت یکدیگر را برای شادابی و طراوت پوست تقویت خواهند کرد.
در صورتیکه در این یک جلسه بخواهیم از چندین روش استفاده کنیم، همواره میکرود
گاهی آدم میخواد خودش رو برای آدمی ناشناس معنا کنه.
گاهی هم میخواد برای همه‌ی به ظاهر آشنا‌ها بی‌معنی بشه.
زمانی عجیب میشه که بخواد همزمان این دو اتفاق رخ بده.
اونوقت فقط نبودن هست که این دو شرط رو ارضا میکنه.
نبودن یا عدم...عدم کلمه بهتریه...کاش میشد معدوم شد...هم در زمان و هم در مکان.
گاهی هم میشه که خودتو رو نمیشناسی.حس میکنی این بدن و این روح هیچگاه همراه هم یک انسان رو تشکیل ندادن.شاید اون موقع به کمک بقیه نیاز داشته باشی...تا معنات کنن...برای خ
بسم الله الرحمن الرحیم
چندی پیش با یکی از خانم های فردای سبز
در مورد پیشرفت گروه صحبت می کردیم
و اینکه معاشرت با آقایان
باعث چه نوع پیشرفتی می شود؟!
حال؛ در دانشگاه نیز از ما گزارش پیشرفت می خواهند
اینکه در سمینار چه پیشرفتی کرده ایم....
قرین بودن این واژه ها جالب است ....
و قرین بودن بسیاری از وقایع دیگر.....
انگار یک وحدتی ما بین یک عالمه وقایع وجود دارد....
خیلی مقارنت های دیگر هم در این دانشگاه
و فضای مجازی و تنفس ما 
جالب است....
مثل خانمی با اسم و
تنها کارهایی به درستی انجام می شوند که روی آن ها تمرکز داشته باشید.
تمرکز تنها زمانی رخ می دهد که از موضوعات حاشیه ای دور و روی یک نقطه متمرکز باشیم.

از دو جمله بالا یک واقعیت تلخ را متوجه می شویم. نمی شود همزمان دو کار انجام داد و نتیجه خوب بگیریم باید حتما روی یک کار کار کنیم. مثلا همزمان یک ورزشکار بزرگ و یک عکاس بزرگ نمی شویم یا یک آشپز برگ و یک برنامه نویس بزرگ. و این موضوع برای خیلی ها دردناک است.
آیتمی را از مجموعه آیتم های مدیری در شوخی کر
یک منطق دان می تواند امکان وجود اقیانوس اطلس یا آبشار نیاگارا را از یک قطره آب استنتاج کند بی آن که از هیچ یک از آن ها چیزی دیده یا شنیده باشد.به همین ترتیب نیز زندگی زنجیر عظیمی است که هرگاه فقط یک حلقه از آن را به ما نشان بدهند،ماهیت آن بر ما آشکار می شود.علم استنتاج و تحلیل نیز - مانند هر هنر دیگری - تنها از طریق مطالعه ی طولانی و مستمر به دست می آید.از طرفی،عمر انسان آن قدر نیست که هیچ انسانی بتواند در این امر به اعلی درجه ی کمال برسد.پیش از پر
واجب بودن حجاب برای زنان از ضروریات دین مبین اسلام است. واجب بودن حجاب از نظر قرآن، گفتار پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) نیز به حکم عقل و اجماع رأی فقها و علمای اسلام امری ثابت است. در قرآن، حدود چهار آیه به واجب بودن حجاب دلالت دارد. اما در مورد حفظ عفت و پاسداری از حریم آن، بیش از ده آیه در قرآن وجود دارد. چهار آیه ای که بر وجوب حجاب برای زنان دلالت دارد عبارتند از آیه: 30 سوره نور، 59، 33 و 23 سوره احزاب، «وَ قُلْ لِلْمُؤمِناتِ یَغْضُضْنَ مِنْ اَبْصار

بلوغ شرعی با بلوغ جنسی مقداری متفاوت می باشد؛ به عبارت دیگر ممکن است نوجوانی به بلوغ شرعی برسد، اما هنوز به بلوغ جنسی و قابلیت باروری و تولید مثل نرسیده باشد. البته اگر به بلوغ جنسی برسد، بلوغ شرعی نیز خود به خود حاصل می شود.نشانه بلوغ شرعی در پسران به یکی از امور زیر است:الف: روییدن موى خشن و زبر در زیر شکم (بالاى عورت)؛ب: خروج منى چه در خواب و چه در بیدارى؛ج: (اگر یکی از دو مورد قبل آشکار نشد)، کامل شدن پانزده سال قمرى که ۱۶۳ روز از پانزده سال ش
اطلاعیه شـورای هماهنگی تبلیغات اسـلامی: طنین بانگ 'یا مهدی ادرکنی' در سراسر کشور همزمان با شب نیمه شعبان*
از همگان برای قرائت زیارت آل یاسین و دعای فرج «الهی عظم البلا...» همزمان با پخش زنده ساعت ۲۰:۴۵ شامگاه چهارشنبه بیستم فروردین مصادف با شب نیمه شعبان از مسجد مقدس جمکران و حرم ملکوتی ثامن الحجج حضرت اباالحسن علی ابن موسی الرضا (علیه آلاف التحیه و الثناء) در منازل و جمع با صفای خانوادگی و سپس رأس ساعت ۲۱:۰۰ طنین شعار «یا مهدی ادرکنی» و «یا حج
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
طبق بیان کتب صحاح سته در زمان پیامبر رحمت نماز تراویح خوانده نمیشد.
اهل سقیفه پاسخ دهید
آیا عمر پیرو دین محمد نبود؟
طبق کدام آیه یا طبق کدام روایت شما نماز تراویح میخوانید؟ 
آیابر خلاف سنت پیامبر عمل کردن شرک نیست؟
اگر اعمال شیعیان بدعت است
اعمال شما هم بدعتی آشکار است.
اللهم عجل لولیک فرج
راه های تقرب به خدا
۱- معرفت هر چه خدا بهتر و بیشتر بشناسیم، انبیاء و أئمه (ع) چنین بوده اند.
۲- انجام واجبات
۳- خدمت به مردم (صدقه نهان و آشکار و... .)
۴- دوری از گناه (نگاه، شکم، دامن، شهوت و... .)
۵- محبت به اهلبیت(ع) و برائت از دشمنانشان.
۶- کسب فضائل اخلاقی و ترک رذائل.
۷- انجام مستحبات
۸- 
واما من خاف مقام ربه و نهی النفس عن الهوی فان الجنةهی المأوی.          سوره مبارکه نازعات آیه ۴۰و ۴۱٪٪

وقتی یهو همچی تموم بشه، موندن تو شوک شاید طبیعی باشه!روزی که داشتم سه گانه‌(پیله‌ی‌اینجانب) رو مینوشتم، نمیدونستم به سرعت تایپ کردن حرف های دلم همزمان همچی داره عوض میشه.اینجانب تنها شدم! یه مدت زمان نیاز دارم تا بیشتر خودم رو پیدا کنم. برعکس چیزی که تلاش کردم این مدت باشم، باید کمتر اجتماعی باشم. برگشت به پیله قبلی نیست اما دارم کم کم میفهمم که فقط از هر پیله کوچیک تر درمیایم و وارد پیله بزرگتری میشیم....
روضه ما اولین خنده تو بود، بعد از وفات پدر!پی‌نوشت:نقل کرده‌اند: حضرت فاطمه (س) بعد از وفات پدرش هرگز خندان دیده نشد، جز آن‌که یک‌روز لبخندی زد، آن‌گونه که دندان‌هایش آشکار شد.(الطبقات الکبری، ج۲، ص۳۷۳؛ حلیه الاولیا،ج۲، ص۴۳)این یکبار هم زمانی بود که آن حضرت تابوت خود را مشاهده کرد و خوشحال شد که بدنش را نامحرمان نخواهد دید...(تاریخ یعقوبی، ج۲، ص۱۱۵)
ارتودنسی پیشگیری چیست؟
ارتودنسی پیشگیری بهترین راهکار برای جلوگیری از نیاز افراد به ارتودنسی در بزرگسالی است. ارتودنسی پیشگیری در سنین کودکی برای افراد انجام می‌شود. از این رو در ارتودنسی پیشگیری، شاهد بهبود سریع‌تر در کودکان خواهیم بود. با توجه به این مورد که ارتودنسی پیشگیری باید توسط متخصص ارتودنسی کودکان صورت گیرد، انتخاب یک متخصص ارتودنسی مجرب برای انجام ارتودنسی پیشگیری، از اهمیت به سزایی برخوردار است. ارتودنسی پیشگیری کم ه
اصلا آدم، به‌خاطر آدم بودنش یک موجود دو ساحتیه.
یک وجه آدم دلشه و تصمیمات احساسیش
و یک وجه دیگه عقلشه و تصمیمات منطقیش
اما تو یه سری مسائل خیلی مهم انگار نمی‌تونیم همزمان هر دو تا بُعد رو استفاده کنیم. دوتا مثال می‌زنی داداش؟ بله!
تو وقت گذاشتن برای بقیه، یهو بعد احساسیمون مطلقا خاموش می‌شه و می‌شیم سراسر منطق! و خب دودوتا چهارتا اجازه نمی‌ده تفقدی کنیم درویش بی‌نوا را.
مثال بعدی؟
وقتی که کسی چشممون رو می‌گیره. اونجاست که عقل خاموش میشه
رشد هر مشاغل ، خوب و دشوار است. شما دست خود را در هر گلدان در حالی که همزمان هر کلاه می پوشید ، گرفتید. شما در مورد استراتژی های بازاریابی ، ایجاد محصول و برنامه های رشد همه در یک روز نگران هستید .
با داشتن بسیاری از کارهای در حال انجام ، خیلی راحت می توان اجازه داد چیز کوچکی مانند حضور دیجیتال در کنار هم قرار بگیرد. با این حال ، این یک اشتباه بزرگ خواهد بود.
هاروارد بیزنس ریویو به تازگی انجام یک مطالعه بر روی چه دقیقا باعث می شود مردم می خو
مشخصات سریال :
عنوان ها : Gyebaek | Gye Baek | گی بک | ژنرال گی بک | سرنوشت یک مبارز
ژانر :درام ، تاریخی ، عاشقانه
سال انتشار : 2011
تعداد قسمت ها : 36
شبکه پخش : MBC
وضعیت : به پایان رسیده
 خلاصه داستان:
این سریال زندگی نامه بزرگترین ژنرال و فرمانده بیکجه ای هست که در دورانی که بیکجه در صدد نابودی و سقوط بوده فرماندهی رو به عهده داشته ،زمان تاریخ این درام همزمان با ۲۸ تمین پادشاه گوگوریو و فرمانده ارشد گوگوریو یعنی یون گه سومون میباشد ، که در اون
چرا مهدویت و رسانه؟
⭕️ چرا مهدویت و رسانه؟
اندیشه منجی گرایی، اندیشه ایست که با فطرت انسان گره خورده است. در زمان ما که نظریه ها و اندیشه ها به مقابله با هم برخاسته اند، اندیشه مهدویت شیعی که دارای ظرفیت و توانایی بالایی برای نجات و سعادت انسان است، مورد هجمه های سنگین و بی وقفه از سمت غرب و اندیشه های آن قرار گرفته است.
امروزه دشمن برای مقابله با اندیشه مهدویت، دیگر سراغ قدرت سخت نمی رود؛ بلکه راهکار مقابله را در قدرت نرم جستجو میکند. از ای
گاهی روزها و ساعتها رو با خودت کلنجار میری و به خدا قول میدی دیگه گرفتار اون خشم کذایی نشی اما بازم با یه اتفاق روزمره می‌ریزی بهم و چه حییییف که قولت یادت میره! امان از دست نفس سرکش...

خدایا فقط خودت زیر و بم دلمو میدونی همونطور ک باطن این کم صبری رو برام آشکار کردی خودت هم کمکم کن تا شکستش بدم و میدونم که باهامی....

پ. ن. جالبه ها هر سال یه بار بروز میکنم اونم توو آبان! امسال یه کم با تاخیر آذر ماه اومدم :) 
 اى کسى که زیبائى را آشکار و زشتى را مى پوشانى!اى کسى که گناهکار را (فورى) مواخذه نمى کنى و پرده را نمى درى! اى کسى که داراى عفو عظیمى! اى کسى که داراى گذشت نیکویى! اى کسى که آمرزشت وسیع است! اى کسى که دستهایت را براى رحمت گشوده اى! اى همراه هر نجوایى! اى کسى که هر شکایتى به تو منتهى مى شود! اى روى با کرامت! اى کسى که داراى منت عظیمى! اى کسى که قبل از استحقاق بندگان نعمتت را آغاز کرده اى! اى آقاى ما! اى پروردگار ما! اى مولاى ما! و اى نهایت آرزوى ما! از تو
بعضی سایتها باهم هماهنگ می وشند و برای هم لینک میسازند. مثل این سایت که در کنار لینک دادن به بقیه سایتها به خودش هم لینک کرده تا اعتبار خود و بقیه به طور همزمان افزایش یابد. لینک قدیمیه و فکر می کنم اگه به هم لینک داده باشند احتمالا در آن زمان موثر بوده که چند سایت همدیگر را ساپورت کنند. این روزها البته این الگو رواج دارد
سخاوت در وب یعنی همین لینک دادن به سایتهای دیگر، نام بردن از آنها و اشاره به منبع مطالب در سایتهای دیگر
این پلیر، یک نرم افزار هوشمند امنیتی است که قابلیت‌های گوناگونی از جمله نمایش و کنترل فریم، و پشتیبانی از نمایش همزمان یا ناهمزمان چندین تصویر دوربین مدئاربسته را شامل می شود. آن همچنین خطر وقوع اشکال در زمان انجام کار دستگاه را کاهش می دهد.
ویژگی های نرم افزار:
- عقب بردن فریم به فریم صحنه و  پشتیبانی از سرعت های مختلف
- نمایش همزمان چندین کانال
- قابلیت زوم و کشیدن تصویر
- پشتیبانی از پیش نمایش سریع صحنه مورد نیاز در یک دوره و ضبط و پخش همز
16هیچ‌کس چراغ را برنمی‌افروزد تا سرپوشی بر آن نهد یا آن را زیر تخت بگذارد! بلکه چراغ را بر چراغدان می‌گذارند تا هر‌که داخل شود، نورش را ببیند. 17زیرا هیچ‌چیزِ پنهانی نیست که آشکار نشود و هیچ‌چیز نهفته‌ای نیست که هویدا نگردد.18پس دقّت کنید چگونه می‌شنوید، زیرا به آن که دارد بیشتر داده خواهد شد و از آن که ندارد، همان هم که گمان می‌کند دارد، گرفته خواهد شد.
لوقا٧: ١٨-١٦
صفرم: راستش صحفۀ وبلاگ رو که باز کردم، نیتم نوشتن دربارۀ اسطوره و زمان مقدس و نوروز بود. اما همین که چند جمله‌ای نوشتم، احساس کردم حرف‌هام زیادی تکراریه. این شد که برگشتم و آرشیو وبلاگ رو نگاه کردم و بعله! پارسال چنین پستی رو نوشته بودم خلاصه که اگر دوست داشتید بخوانیدش: نوروز، زمان مقدس
یکم: امسال نخستین عیدیه که دور از خانواده‌ام. دور از پدر، مادر و برادرها. با اینکه بهمن‌ماه بود که دیدمشان، اما دلم مثل سیر و سرکه برای خانه می‌جوشه. فعلاً
امیّه غلام رومی بود که عبد الشمس او را خرید وآزاد کرد،و اینکار در بین عرب جاهلی رسم بود ،که غلام آزاد شده خود را فرزند خود مینامیدند،ولذا به او گفته میشد(امّیه بن الشمس)ولذا فرزندان امیه(بنی امیه)جزء قریش نیستند، وحضرتعلی علیه السلام در نامه خود به معاویه فرمودند:لیس المهاجرکالطلیق والصریح کالصیق.یعنی کسی که نسب اوصریح وآشکار است مثل کسی که به دیگری چسبانیده شده نمیباشد.(کامل بهائی،۱/۲۶۹).

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قیمت به روز انواع لوله فولادی